Koşulsuz tüm siparişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO

Güneş Gözlüğü mü? %100 Orijinal Güneş Gözlükleri mi?

%100 Orijinal Güneş Gözlükleri ile Tarzını Yansıt

Güneş gözlüğü sadece yaz aylarında değil her mevsim güneşli bir günde gözleri güneşin zararlı ışınlarından korurken aynı zamanda kıyafetinizle uyum sağlayan hoş bir aksesuar olarak da kullanılabiliyor. Artık zaman değişti, yüz şeklinize, saç renginize ve ten renginize uygun şık bir güneş gözlüğü seçerek stilinizi tamamlayan tasarımlara imza atabilirsiniz. Ancak güneş gözlükleri tercihinizi yaparken göz sağlığınızı korumak için %100 orijinal güneş gözlüğü seçmenizde dikkat etmenizde fayda var.

Her tarza ve aktiviteye uyum sağlayacak güneş gözlüğü seçeneklerine ve çeşitlerine rastlamak mümkün. Sınırsız tasarımı ve kalitesi ile sunulan MOOV OPTIC güneş gözlükleri arasından tarzınıza uygun modeli rahatlıkla bulabilirsiniz.

Yüzlerce model kadın güneş gözlükleri, erkek güneş gözlükleri, unisex güneş gözlükleri, mavi ışık koruma ve bilgisayar gözlükleri, birbirinden farklı çerçeve malzemesi, çeşitli cam (lens) malzemesi ve cam renkleri ile beğeninize sunulmaktadır.

Güneş gözlüklerinde cam rengi, çerçeve rengi, malzemesi, boyutu ve şekli ile birbirinden farklı modellere rastlanabiliyor. Böylesine geniş yelpazede ürün seçeneği bulunan güneş gözlükleri arasından seçim yaparken elbette tarzınız konuşacaktır.

Çerçevelerin şekli ve rengi yansıttığınız stil üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Örneğin klasik renklerden oluşan gardıroba sahipseniz renkli çerçeveli veya parlak camlı güneş gözlükleri tercih edebilirsiniz. Klasik kıyafetlerin tamamlayıcısı ise klasik kare veya dikdörtgen koyu renkli güneş gözlükleridir.

Hem gündelik hayatta hem de iş yerinizde görünüşünüze özen gösterebileceğinizi karizmatik erkek güneş gözlüğü modelleri ile yansıtın. Hayat tarzınıza, günlük kıyafetlerinize göre sarı, siyah, lacivert, gümüş, kırmızı, mavi, mor, gri kahverengi gibi renk paletinin her tonundan esinlenerek tasarlanan erkek güneş gözlükleri arasından sizin için en uygun olanına sahip olabilirsiniz. Kadin veya Erkek güneş gözlükleri arasından seçim yapacağınız zaman yüz tipinizi, kullanım alanlarını ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız yeterlidir. Kendiniz için en ideal güneş gözlüğü modelini seçtikten sonra geniş ürün yelpazesine göz atarak MOOV OPTIC güvencesi ile hayalinizdeki güneş gözlüğüne sahip olabilirsiniz.

Gündelik kombinlerinizin en önemli tamamlayıcı parçaları olabilecek güneş gözlükleri farklı kalite standartları ve sağlık dostu çözümlerle desteklenerek sizlere sunuluyor. Modaya uyumlu olarak tasarlanan güneş gözlüğü modelleri uzun süreli kullanımlara da uygundur. Dış tasarımı ile görenleri büyüleyebilmeyi başaran erkek güneş gözlüğü modellerine ve kadin güneş gözlüğü modellerine sizler de MOOV OPTIC farkıyla sahip olabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza, bütçenize ve beklentilerinize en uygun ve çok sayıda alternatif sizleri MOOV OPTIC dünyasında seni bekliyor.

Gözlük seçiminde dikkat edilecek bir husus da güneş gözlüğünün yüzünüz ile mükemmel uyumu yakalayacak boyutlarda olmasıdır. Güneş gözlükleri arasından size en uygun olanı bulabilmeniz için MOOV OPTIC güneş gözlükleri ürün özelliklerinde ölçüler, renkler, çerçeve malzemesi, çerçeve formu gibi hiçbir yerde bulamayacağınız seçenekleri size sunmuştur.

Cam genişliği güneş gözlüğünün yüzünüzde nasıl görüneceğine yardımcı olur. Tercihinizi yapmadan önce yüz hatlarınızı ölçebilirsiniz. Böylece yüzünüzle tam uyumlu güneş gözlüğünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

UV Korumalı ve Polarize Orijinal Güneş Gözlükleri

Güneş gözlüklerinin özellikle açık hava etkinlikleri yapan ve güneşli havalarda UV ışığa maruz kalanlar için kullanılması önemlidir. %100 orijinal güneş gözlükleri gözleri ve göz çevresindeki hassas cildi UV ışınlarından korumaya yardımcı olur.

Güneş gözlüklerinde en yüksek UV koruma derecesi UV 400’dür. Güneş ışınlarının %99-%100’ünü engelleyen UV 400 güneş gözlükleri MOOV OPTIC güvencesiyle sunulmaktadır. Güneşin UV ışınlarının gözlerinize ve cildinize hasar verdiğini ve bu hasarın UV ışınlarına bağlı zamanla artacağını unutmayınız. Gözlerinizi kalıcı hasarlardan korumak için UV 400 güneş gözlüğü kullanmanızı öneriyoruz.

Gün içerisinde sıklıkla araç kullananlar hem polarize hem de UV 400 özelliğe sahip güneş gözlükleri tercih edebilirler. Polarize lens teknolojisiyle üretilmiş güneş gözlükleri yansımaları engelleyerek parlamanın etkilerini ortadan kaldırabilir. Bu durum sürüş sırasında güvenliği artırır ve gözlere rahatlık sağlar.

Polarize camlar renkleri ve görüntüleri daha önce hiç olmadığı kadar ortaya çıkarabilir. Net ve temiz bir görüntü sunar. Göz yorgunluğunu azaltır ve daha iyi görüş olanağı verir. Ancak ek UV korumasına sahip değildirler. Bu nedenle güneş gözlüklerinde hangi tür cam tipi tercih edilirse edilsin UV 400 korumaya sahip olduğuna dikkat edilmelidir.

Güneş Gözlüğü Modelleri ve Seçenekleri

Pek çok farklı şekil ve boyutta karşımıza çıkan güneş gözlükleri artık şık aksesuarlar olarak görülüyor. Ancak asıl kullanım amacı hepimizin de bildiği gibi gözleri gün boyunca zararlı ultraviyole ışınlardan korumaktır. Güneş gözlükleri ayrıca parlak ışıkta gözleri kısmanın neden olduğu göz yorgunluğunu ve kırışıklık oluşumunu engellemektedir.

MOOV OPTIC güneş gözlükleri son gözlük teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Son derece hafif olan MOOV OPTIC güneş gözlükleri üst düzey UV koruması sağlar. Hem üstün kalite hem de hoş tasarımları ile erkek, kadın ve çocuk güneş gözlükleri arasından her zevke ve modaya uygun bir model bulmak mümkün.

Sadece yolda yürürken ya da dışarıda vakit geçirirken değil, aynı zamanda arabada direksiyon başındayken gözlerinizi güneşten koruyabilecek güneş gözlüğü modelleri, kullanım alanlarına göre farklı kategorilerde ön plana çıkıyor. Sizler de MOOV OPTIC’inerkek ve kadinlar için özel bir araya getirdiği güneş gözlüğü koleksiyonlarını inceleyerek stilinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olabilecek güneş gözlüklerine sahip olabilirsiniz.

Farklı formlarda sunulan güneş gözlüğü modellerini şu şekilde sıralayabiliriz.

Oval Güneş Gözlükleri
Oval gözlük veya oval şekilli güneş gözlükleri yuvarlak kenarlara sahiptir. Uzun olduklarından çok daha geniş görünürler. Açısallığı yuvarlatarak yüz özelliklerinizi merkeze almayı sağlarlar. Elmas veya kare yüze sahip olanlar için ideal bir güneş gözlüğü modelidir.

Bombeli Güneş Gözlükleri
Dikdörtgen güneş gözlüğü olarak da adlandırılan bombeli güneş gözlükleri geniş bir çerçeveye sahiptir. Oval çerçevelere benzer şekilden geniş bir görünümdedir. Keskin kenarlı ve bombeli çerçeveli güneş gözlüğü modelleri sportif seçenekler arasında sunulur. Neredeyse her yüz şekline uyum sağlayabilir.

Köşeli Güneş Gözlükleri
Yuvarlak kenarlı kare benzeri bir görünümü olan köşeli gözlük veya köşeli güneş gözlükleri, dar bir çene hattını dengelemeye ve yuvarlak bir yüze açı kazandırmaya yardımcı olur. Büyük boy stilleriyle köşeli güneş gözlükleri hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilmektedir.

Altıgen Güneş Gözlükleri
Yuvarlak ve kare çerçeve şeklinin birleştiği altıgen güneş gözlükleri klasik güneş gözlüklerine alternatif bir tarzdadır. Modern ve estetik bir modeldir. Farklı bir tarz oluşturmak isteyenler için harika bir seçim olacaktır.

Sekizgen Güneş Gözlükleri
Sekizgen güneş gözlükleri adeta 70’lerin modasını göz alıcı bir estetik ile sunan retro tarzda bir modeldir. Yüzün köşelerine kontur eklemek üzere tasarlanan sekizgen güneş gözlükleri ile hoş bir görünüm kazanmak mümkün.

Yuvarlak Güneş Gözlükleri
Yuvarlak lensler küçük veya büyük, ince veya kalın ve metal veya plastik çerçeveler ile tamamlanarak çeşitli stilleri bir arada sunuyor. Vintage bir görünüm için ince yuvarlak güneş gözlükleri tercih edilirken daha kalın yuvarlak güneş gözlükleri ise modern ve şık bir görünüm sunar.

Geometrik Güneş Gözlükleri
Kare, yuvarlak veya dikdörtgen güneş gözlüklerinin dışında farklı bir tarz yaratmak isteyenlerin tercihi geometrik güneş gözlükleri, mercek şekli ve kenarları ile bir yamuğu andırıyor. Tam çerçeveli veya yarım çerçeveli modelleri bulunan geometrik güneş gözlüklerinde renkli camlar ise ilginç olduğu kadar hoş bir görünüm sağlıyor.

Bizote (Çerçevesiz) Güneş Gözlükleri
Lenslerin (camların) çevresini sardığı bir çerçeveye sahip olmayan güneş gözlükleri ince görünümleriyle zarif bir deneyim kazandırıyor. Şık oldukları kadar hassas olduklarından bizote güneş gözlükleri kullanılmadığı zaman dikkatli saklanmalıdır.

Damla Güneş Gözlükleri
Görünüşü bir su damlasını andırdığından bu ismi alan damla güneş gözlükleri ince metal çerçeveleriyle oldukça popüler modeller arasındadır. Güneşi her açıdan engelleyecek şekilde tasarlanan damla güneş gözlükleri modern görünümüyle de son zamanların en çok tercih edilen modelleri arasında geliyor.

Faset (Yarı Çerçevesiz) Güneş Gözlükleri
Gözlüklerdeki çerçeve kullanımını en aza indiren yarı çerçevesiz güneş gözlüklerinde alt çerçeve tamamen yoktur. Şık bir güneş gözlüğü arayanlar için harika bir seçenek olan faset form güneş gözlükleri çerçeveli gözlüklerden daha hassastır.

Çekik Güneş Gözlükleri
Çekik formda güneş gözlükleri UV ışınlarına karşı daha iyi koruma sağlamak için göz yuvasını kaplayan geniş bir yüzey alanına sahiptir. Dıştan daha geniş ancak buruna doğru daha dar bir görünüme sahiptir. Klasik çerçeveli güneş gözlüklerine alternatif olarak sunulan bir modeldir.

Birbirinden Farklı Materyallerle Tasarlanan Orijinal Güneş Gözlükleri

İhtiyaçlarınıza ve stilinize uygun güneş gözlüğü seçerken gözlüğün konforu, işlevselliği ve UV ışınlarına karşı sunduğu güvenlik oldukça önemlidir. MOOV OPTIC güneş gözlükleri farklı tarzlara hitap edecek şekilde birbirinden farklı materyallerle tasarlanmıştır. Her materyal farklı bir işlev sunarken, her bütçeye hitap edecek fiyat aralıklarının oluşmasında da etkisi büyüktür.

Grillamid TR90 Malzemeden Güneş Gözlükleri
Anti alerjik olan grillamid TR90 bir tür plastiktir. Yüksek ısıya karşı dayanıklı olan grillamid TR90 malzemeden üretilen güneş gözlükleri esnek bir yapıya sahiptir. Kırılma ve çarpmaya karşı dayanıklı olduğundan uzun süre kullanılabilir özelliğe sahiptir.

Metal Güneş Gözlükleri
Metal, güneş gözlüğü çerçevelerinde yaygın olarak kullanılan bir materyaldir. Kolay işlenebilir bir malzeme olması birbirinden farklı güneş gözlüğü modeline uyum sağlayan stillerin ortaya çıkmasını kolaylaştırmıştır. Her ne kadar plastik çerçevelere göre daha az dayanıklı olsa da fiyatı daha pahalı güneş gözlükleri arasında yer alır.

Ultem Güneş Gözlükleri
Dayanıklı bir plastik olan ultem güneş gözlüklerinde tercih edilen bir çerçeve malzemesidir. Çevresel etkilere ve yüksek sıcaklığa karşı direnç gösterir özelliktedir.

Asetat Güneş Gözlükleri
Aslında plastik bir malzeme olan asetat standart plastik çerçevelerden daha güçlü, daha esnek ve daha hafiftir. Çok çeşitli renk ve dokularda üretilebilir. Lamine levhaların katmanlanması ile üretildiğinden daha karmaşık renkler oluşturmak için ideal bir malzemedir.

Titanyum Güneş Gözlükleri
Titanyum malzemeli güneş gözlükleri çizilmeye ve darbeye karşı dayanıklıdır. Gümüş grisi bir metal olan titanyum çerçeveli gözlükler çeşitli renklerde üretilebiliyor. Diğer çerçeve malzemelerinden üretilen güneş gözlüklerine göre daha pahalı oldukları söylenebilir.

Greenline BIO Güneş Gözlükleri
Vücutta alerjen oluşturmayan malzemelerden üretilen grenline BIO malzemeye sahip güneş gözlüğü çerçeveleri vücuda zarar vermeyen özelliktedir. Doğal malzemelerden üretilen grenline BIO malzemeli güneş gözlükleri son zamanlarda en çok tercih edilen güneş gözlüğü modelleri arasında yer almaktadır.

Termoplastik TPE Güneş Gözlükleri
UV ışınlarına karşı yüksek dayanımlı olan termoplastik TPE malzemeli güneş gözlüğü çerçeveleri renklendirilebilir özelliğe sahiptir. Genellikle çocuk güneş gözlüklerinde tercih edilen bu malzeme ile üretilen güneş gözlükleri çeşitli stillerle karşımıza çıkıyor.

Uygun Güneş Gözlüğü Nasıl Seçilir?

Pek çok tasarım stiline sahip olan güneş gözlükleri arasından seçim yapmak bazen oldukça zormuş gibi gelebilir. Hangi tür güneş gözlüğünün sizin için en iyisi olduğuna karar verirken değerlendirilebilecek birkaç kriter vardır. Bunlardan bazıları yüz şekliniz, ten renginiz ve saç renginizdir.

Yüz şeklinize göre çekik, damla, oval, kelebek, yuvarlak, köşeli gibi birçok farklı formda erkek güneş gözlüğü modelinin camları aynalı, degrade, tek renk ya da polarize olarak sunuluyor. Tarzına önem veren erkek ve kadinların artık şık görünümü büyük önem taşıyor.

MOOV OPTIC’in farklı şekil, boyut ve renklerde tasarladığı güneş gözlükleri arasından size uygun olanı mutlaka bulabilirsiniz.

Çerçeveler burnunuza ve kulaklarınıza sıkıca oturmalı ancak sürtünmemelidir. Güneş gözlüklerinin ağırlığı kulaklarınız ve burnunuz arasında eşit olarak dağılmalıdır. Çerçeveler bu temas noktalarında aşırı sürtünmeyi önlemek için yeterince hafif olmalıdır.

MOOV OPTIC güneş gözlükleri iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için dayanıklı ve oldukça hafif olacak şekilde üretilmiştir.

Yüz şekline uygun güneş gözlüğü seçerken ilk adım yüz şeklinizi belirlemektir. Oval mi, kare mi, yuvarlak mı yoksa kalp mi? Örneğin yuvarlak yüzler için en iyi güneş gözlüğü modelleri kare, dikdörtgen, köşeli ve bombeli formda modellerdir.

Kare yüzler için en iyi güneş gözlüğü modelleri ise yuvarlak veya oval çerçevelilerdir. Böylece bir kontrast oluşturarak genel yüz orantınızın yumuşamasına yardımcı olabilirsiniz. Uzun bir yüze sahipseniz büyük boy güneş gözlükleri tercih edebilirsiniz. Küçük çerçeveli güneş gözlüklerinden kaçınmalısınız. Derin veya uzun cam stilleri uzun yüze sahip kişiler için tamamlayıcıdır.

Ten renginize uyum sağlayan bir güneş gözlüğü için yüz hatlarında olduğu gibi kontrast özelliklerden yararlanılmalıdır. Açık ten rengi olan kişiler daha koyu kahverengi, altın veya yeşil tonlarını tercih edebilir. Orta ten rengine sahip olanlar ise koyu veya açık tonlar arasında farklı renk seçenekleri kullanabilir. Koyu tenler parlak altın, kahverengi veya nötr tonları tercih edebilir.

%100 orijinal güneş gözlükleri alırken dikkat edilmesi gereken bir kontrol sistemi vardır. Bunun için güneş gözlüğünü tek gözünüzü kapatabilecek mesafede tutarak karo zemin gibi dikdörtgen görünümlü bir nesneye bakabilirsiniz.

Gözlüğü yavaşça sağa sola, yukarı aşağı hareket ettirerek camlardan baktığınızda dikdörtgenin çizgiler düz şeklini koruyorsa cam lenslerinin iyi olduğunu, dalgalı çizgiler oluşursa lenslerin yeterince iyi olmadığını anlayabilirsiniz.

Orijinal Güneş Gözlüğü Fiyatları

Güneş gözlüklerinin etkili koruma sağlaması ile fiyatlarının arasında herhangi bir bağlantı bulunmaz. Orijinal güneş gözlüğü fiyatları tasarıma ve çerçevede kullanılan malzemeye göre farklı kalitelerde üretilmektedir. Bu nedenle MOOV OPTIC güneş gözlükleri arasından zevkinize, tarzınıza ve bütçenize uygun olan herhangi bir güneş gözlüğünü tercih edebilirsiniz.

Güneş gözlüğü fiyatları marka adı, çerçeve stili, çerçeve ve mercek malzemesi veya mercek kaplamaları gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak farklılık gösterebilir.

MOOV OPTIC’in UV 400 özelliği bulunan gözlükleri arasından bütçenize uygun olan herhangi bir modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Her biri üstün koruma sunan %100 orijinal güneş gözlükleri kalitesinden ödün vermeden sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Güneş gözlüğü yatırıma değer bir aksesuardır. İyi bir güneş gözlüğü seçerek uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. MOOV OPTIC güneş gözlükleri UV ışınlarına karşı tam koruma sağlar. Son derece rahat olmaları için hafif tasarlanan güneş gözlükleri aynı zamanda dayanıklıdır.

MOOV OPTIC güneş gözlüğü kampanyalarını takip ederek orijinal güneş gözlüklerini daha uygun fiyatlara satın almanız mümkün. Ayrıca MOOV OPTIC indirimli ürünler kategorisine de göz atabilirsiniz. Farklı renk seçenekleriyle beğeninize sunulan MOOV OPTIC güneş gözlükleri 2 yıl üretici firma garantilidir.

Orijinal ürün kutusu içerisinde silme bezi ile birlikte ulaştırılan güneş gözlüklerini MOOV OPTIC online alışveriş mağazasından satın alabilirsiniz.

Günün her anında tarzınıza uyum sağlayacak şekilde kullanabileceğiniz ve aynı zamanda güneşin zararlarına karşı göz sağlığınızı güven altına alabileceğiniz erkek veya kadın güneş gözlüğü modelleri her bütçeye uygun seçenekleri ile sizleri MOOV OPTIC’te bekliyor.

Erkek veya kadın güneş gözlükleri, seçiminizi yaptıktan ve siparişinizi verdikten sonra kargoya teslim edilir. Teslim aldıktan sonra 14 gün içinde MOOV OPTIC noktalarına iade edebileceğiniz ve 30 gün içerisinde değiştirebileceğiniz erkek güneş gözlüklerine peşin fiyatına taksit fırsatıyla sahip olmak istiyorsanız, dilediğiniz modeli sepetinize eklemeniz yeterli.